Ksylitol – cukier w wersji fit

Choć może nie każdy słyszał o istnieniu takiego słodzika, jak ksylitol, to jednak znany jest on od bardzo dawna. Wierząc historii, jego początki sięgają czasów II wojny światowej. I choć od tego czasu minęło mnóstwo czasu, to ksylitol hurt nie wyparł z rynku tradycyjnego cukru stołowego, choć jest od niego dużo zdrowszy.

To co wyróżnia ksylitol hurt, to przede wszystkim niska kaloryczność. Indeks glikemiczny słodzika jest bowiem aż czterokrotnie niższy niż cukru. A to jest wspaniała wiadomość dla diabetyków oraz osób, które lubią słodkie smaki, a są na diecie. Co więcej, nie powoduje on skoków insuliny. Nasz ksylitol producent oferuje najwyższej jakości słodzik naturalny w bardzo atrakcyjnej cenie. Zmień swoje nawyki i zastąp cukier stołowy, ksylitolem, co na pewno wyjdzie Ci na zdrowie!

Sklep internetowy ksylitol ze zdrową żywnością

Zastanawiasz się z czego pozyskiwany jest ksylitol? Otóż najczęściej otrzymuje się do z brzozy, choć równie dobrze może być uzyskany z owoców lub kolby kukurydzy. Jedno jest pewne. Niezależnie od tego, z czego ksylitol producent wytwarza, to jest on w pełni naturalny i korzystnie wpływa na nasze zdrowie. Dodajmy, że ksylitolem można nie tylko słodzić kawę czy herbatę, ale również dodawać do wszelkiego rodzajów wypieków. Gdzie szukać tego produktu? Oferuje go sklep internetowy ksylitol oraz sklepy ze zdrową żywnością. Przy czym sklep internetowy ksylitol proponuje atrakcyjniejsze ceny zarówno dla zakupów detalicznych, jak i hurtowych. Zapoznaj się z ofertą i złóż zamówienie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *