Postaw na zdrowie

Każdy moment jest dobry, żeby zacząć się odżywiać zdrowo i zacząć gubić zbędne kilogramy. Nie zawsze jest to łatwe – często mamy przekonanie, że jemy zdrowe i niskokaloryczne posiłki, a waga ani drgnie.

Świeżość na długo

Niełatwo nam się też zmotywować i wytrwać w zdrowej i skutecznej diecie. Podczas zakupów z każdej półki „patrzą” na nas pyszne czekoladki czy tuczące mięsiwa, którym trudno się oprzeć. Idealnym wyjściem z tej trudnej sytuacji jest skorzystanie z możliwości, jakie daje catering dietetyczny. Warszawa Bielany i wszystkie inne dzielnice, a nawet sąsiadujące ze stolicą miasta, to miejsca, gdzie codziennie dostarczana jest dieta pudełkowa. Może ona być dostosowana do naszych upodobań kulinarnych, ale jest tak skomponowana, aby pysznie jedząc, jednocześnie tracić na wadze. Catering dietetyczny LightDiet realizuje dostawy w kilkunastu miejscowościach na terenie całej Polski. Wszystkie zestawy wchodzące w skład diety pudełkowej przygotowywane są ze świeżych produktów, a do klienta dostarczane w warunkach chłodniczych, tak aby świeżość zachowały jak najdłużej.

Zacznij od badań

Przygodę ze zdrowym odchudzaniem warto zacząć od konsultacji z dietetykiem, a taką możliwość daje catering dietetyczny Warszawa Bielany, który współpracuje z doświadczonym specjalistą od odżywiania. Odpowiednią dietę dobierze nam jednak jedynie wówczas, gdy pozna stan naszego zdrowia, dlatego wcześniej koniecznie trzeba sobie wykonać między innymi badania krwi. Jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, a mamy taką potrzebę, to możemy zastosować dietę antycellulitową, która jest popularna wśród kobiet, które chcą zwalczyć nieestetyczną skórkę pomarańczową. Do jej powstawania może przyczynić się niewłaściwa dieta, dlatego warto zmienić ją na taką, która cellulitu pozwoli się pozbyć. W antycellulitowej diecie pudełkowej znajdziemy dania, w których skład wchodzi między innymi zielona herbata, która ma działanie przyspieszające metabolizm i brokuły, w których znajdziemy kwas liponowy. W skutecznej walce z cellulitem pomagają też kiełki, szparagi oraz kurkuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *