Woreczki na pokarm od Babyono

Mleko mam dostarcza niemowlętom wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Kiedyś okres karmienia piersią był ograniczony do ponownego zaangażowania mam w pracę zawodową. Obecnie, dzięki zaawanasowanym technologiom, można bez problemu i bezpiecznie przechowywać odciągnięty wcześniej pokarm. Świetnym rozwiązaniem są woreczki na pokarm, które z powodzeniem będziesz mogła przechowywać w lodówce. Dzięki nim, będziesz mogła bez wyrzutów sumienia wrócić do pracy, gdyż Twój maluszek nadal będzie spożywał najbardziej wartościowy dla niego pokarm.

Jakie powinny być woreczki na pokarm? Przede wszystkim powinny być sterylne i wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie będą wchodzić w reakcje z mlekiem, zmieniając tym samym jego smak i właściwości. Zwróć też koniecznie uwagę, by były jednorazowe – inne nie nadają się do przechowywania mleka. Równie istotne jest, by można wygodnie przechowywać je w pozycji stojącej, a także by miały podziałkę, ułatwiającą porcjowanie mleka.

Opakowanie powinno być wielowarstwowe, chroniące przed przedostaniem się światła oraz zapachów z zewnątrz, a także powinno posiadać szczelne zamknięcie, np. strunowe. Dobrze również, aby posiadały miejsce na umieszczenie daty i godziny pobrania pokarmu, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że podajemy maluszkowi świeże mleko. Woreczki na pokarm od Babyono są dwuwarstwowe – ta zewnętrzna została wykonana z PET, odpornego na wilgoć i uderzenia, natomiast wewnętrzna ze specjalnego materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością, niezawierającego rakotwórczego bisfenolu A oraz bisfenolu S.

Babyono to zaufana i sprawdzona na rynku marka, która już od 30 lat dostarcza najlepsze produkty dla niemowląt i ich mam. Wszystkie nasze produkty są bezpieczne i zgodne z wszystkimi normami unijnymi. Stawiając na nas, wybierasz komfort i bezpieczeństwo dla siebie, i swojej pociechy. Dołącz do miliona zadowolonych mam i wypróbuj woreczki na pokarm i inne, fantastyczne produkty od Babyono!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *